Záhada hory mrtvých
Zobrazit epizodu

#12 Záhada hory mrtvých

Než se vydáte na horskou túru, radši si zjistěte, jestli se skupina před vámi vrátila v pořádku. V dnešní epizodě se spolu vydáme na Horu mrtvých!

Madeleine McCann
Zobrazit epizodu

#11 Madeleine McCann

Madeleine McCann je ztělesněním nejhorších nočních můr všech rodičů! Tříletá holčička se ztratila přímo z ložnice apartmánu v resortu Praia da Luz v Portugalsku, zatímco její sourozenci spali a rodiče večeřeli s přáteli v nedaleké restauraci. Pátrání po malé Maddie sledoval celý svět, my pro vás vyšťouraly detaily a taky důkazy o tom, že nakonec je každý zločin souhrnem okolností, náhod a lidských chyb.

Viktor Kalivoda & Studna
Zobrazit epizodu

#10 Viktor Kalivoda & Studna

První československý díl nás přesvědčí o tom, že výhra ve vědomostní soutěži z vás neudělá slušného člověka a poodkryje tajemství příběhu Studna. Na vaše přání Lucka a Bára vypráví o Lesním vrahovi a vraždě rodiny Jelínkových, která tehdy otřásla celou zemí.

Nevinný
Zobrazit epizodu

#9 Nevinný

Když v malém americkém městě dojde k vraždě a zmizení dvou dívek, skončí ve vězení 4 muži. Opravdu ale spáchali zločiny, ze kterých je policie obvinila? A máme pro vás příběh sériového vraha z Ukrajiny, který vás už nikdy nenechá přespat v autě.

Lid vs. O.J. Simpson
Zobrazit epizodu

#8 Lid vs. O.J. Simpson

Byl jedním z nejlepších sportovců, zná ho celý svět. A možná taky zabil svoji manželku. Případ O.J. Simpsona má až znepokojivý konec.

Duchařská záhada
Zobrazit epizodu

#7 Duchařská záhada

V tomto díle Lucka s Bárou odhalí duchařskou záhadu, která může potkat i vás. A navíc přináší  příběh vraha, který inspiroval celý Hollywood.

Napravený novinář
Zobrazit epizodu

#6 Napravený novinář

Jack Unterweger si odseděl trest za vraždu prostitutky. Ve vězení navíc psal básně i články, které mu později přinesly věhlas. Dokázal se ale napravit doopravdy nebo je pod svícnem největší tma?

 Making a murderer
Zobrazit epizodu

#5 Making a murderer

Případ Stevena Averyho šokoval veřejnost a ovlivnil životy hned několika rodin. Příběh o zkorumpované policii a taky o tom, že staré hříchy mají dlouhé stíny.

Dirty John
Zobrazit epizodu

#4 Dirty John

Proč si dávat pozor, než vyrazíte na rande s chlapíkem ze seznamky a taky pohled do jednoho z nejslavnějších sklepů v Rakousku!