Anna Elisabeth Michel & Madeleine McCann II.
Zobrazit epizodu

#30 Anna Elisabeth Michel & Madeleine McCann II.

V případu zmizelého děvčátka nastal zvrat a policii zavedl do temných zákoutí dalších zmizení. Máme pro vás aktuální informace! A k tomu přidáme jedno velmi známé vymítání ďábla! Neposlouchejte sami doma.

Samův syn & Andrej Čikatilo
Zobrazit epizodu

#29 Samův syn & Andrej Čikatilo

Další díl ze série vašich tipů. Dnes pro vás máme kanibala ze Sovětského svazu. A spolu s ním poodhalíme největší tajemství Samova syna! Ten byl ovlivněný rozkazy sousedova psa.

Charles Manson & Cary Anthony Stayner
Zobrazit epizodu

#28 Charles Manson & Cary Anthony Stayner

Jeho jméno známe všichni. Jeho obličej z fotek taky, vždyť je jedním z nejznámějších vrahů. Jeho činy dokonce inspirovaly spousty hudebníků v jejich tvorbě. On sám ale nikdy nezabíjel, na to měl svoje stoupence. A ti si nebrali servítky. Přijměte pozvánku mezi “Rodinu”!

Anders Breivik & Enriqueta Martí
Zobrazit epizodu

#27 Anders Breivik & Enriqueta Martí

22. července 2011 je datum, které si celý svět spojil se jménem Anders Breivik. Proč útočil v Oslu a na mládežnickém táboře? Jak žije dnes? A co všechno svými činy ovlivnil?  Pozveme vás taky do bytu upírky z Ravalu, která zásobovala mládím španělskou smetánku.

Panamské zmizení & Jonstown
Zobrazit epizodu

#26 Panamské zmizení & Jonstown

Proč byste neměly jezdit samy s kamarádkou do džungle ani se přidávat k sektě, protože ani jedno nedopadne dobře?

Strýček Hubert & Irena Čubírková
Zobrazit epizodu

#25 Strýček Hubert & Irena Čubírková

Připravte si nervy, tentokrát vás nebudeme šetřit. Maniak z českého pohraničí, kterého dodnes můžete vídat a pravá černá vdova, která se rozhodla partnerů zbavovat dost neotřelým způsobem.

Ted Bundy
Zobrazit epizodu

#24 Ted Bundy

Mohl si žít jako bohatý člověk, ze kterého se ženám podlamují kolena. Než se rozhodl vraždit ve velkém! Spravedlnosti ale dokázal unikat pozoruhodně dlouho. Seznamte se, Ted Bundy přichází!

Little Miss & Hotel Cecil
Zobrazit epizodu

#23 Little Miss & Hotel Cecil

Smrt malé královny krásy, kterou od malička matka vozila po soutěžích, provázely dost podivné okolnosti. Stejně jako události, které se staly v jednom z nejstrašidelnějších hotelů světa. Dnešní díl vás nenechá vydechnout!

Edmund Emil Kemper
Zobrazit epizodu

#22 Edmund Emil Kemper

Měřil přes dva metry a do světa zločinu se zapsal jako jeden z nejšílenějších vrahů. Připravte se na mrazení v zádech, přichází Eduard Kamper.