#151 - Donald Nappey Neilson & Anthony Spilotro

Jak vás vaše příjmení dokáže poznamenat? A proč se z vás může kvůli němu stát vrah, přezdívaný “Black Panther”? A přidáváme příběh mafiánského synka, kterému sláva přerostla přes hlavu.

Přehrát
#139 - Robert Eric Wone & Masakr v Cheshire Vražda Erica Wona zůstává dodnes jednou z nejzájadnějších ve Washingtonu D.C. Dozvíte se, jak velkou hraje náhoda v životě rodiny Petitových.
#138 - Lisa McVey & Vražda pro Slander Mana Jak nebezpečná může být výzva na internetu aneb když vraždí děti. Lisa McVey přežila útok sériového vraha. My přinášíme její příběh! 
#137 - Sylvia Likens & Manželé Warrenovi III. Sylviin příběh je varováním pro všechny, co slepě důvěřují svým známým. A uzavíráme sérii případů manželů Warrenových.
#136 - Patrick Mackay & Manželé Warrenovi II. Pokračování případů démonologů, které zná celý svět a jejich zkušenosti inspirovaly filmové tvůrce! Film byl natočen i o Patrickovi, ten rozšířil řady britských sériových vrahů.
#135 - Manželé Warrenovi I. & Charles Albright Nejznámější démonologové světa a jejich případy! Jak moc jsou si podobné s filmem a co o nich určitě nevíte? Charles doplňuje dnešní díl díky své zálibě v lidských očích. V mrtvých lidských očích.
#134 - J.C. Romand & Jaime Osuna & Tara Grinstead Jean Claude by mohl získat cenu za Lháře roku! Jaime Osuna je ukázkový případ toho, že lidé se jen tak nenapraví. Tara zase toho, že někdy stačí být ve špatnou dobu na špatném místě.