#135 - Manželé Warrenovi I. & Charles Albright

Nejznámější démonologové světa a jejich případy! Jak moc jsou si podobné s filmem a co o nich určitě nevíte? Charles doplňuje dnešní díl díky své zálibě v lidských očích. V mrtvých lidských očích.

Přehrát
#123 - Zmizení Mikea Williamse & Honeymoon Killer Díl o vztazích a taky o tom, jak můžou končit manželství s psychopatickou drahou polovičkou! Kdo se chtěl zbavit Mikea Williamse? A proč se oženil Gabriel Watson?
#122 - Masakr v městečku Villisca & Vrah z Uberu Kdo vyvraždil rodinu Mooreových? A proč Jason Brian Dalton neměl rád své zákazníky?
#121 - Miroslav Rittich & Vlkodlak Dnes přinášíme případ Ústeckého řezníka a zamíříme taky na východ, kde řádil Vlkodlak, Mikhail Popkov. Jak to s oběma dopadlo a co je vedlo k překročení mezí zákona a lidskosti?
#120 - Fast Food Killer & Robert Napper Když vám život dá novou šanci, můžete se stát zpěvákem a nebo krást a vraždit, Paul Dennis Reid. Robert Napper doplní seznam sériových vrahů, kteří neměli slitování!
#119 - Robert Bierenbaum & Blanche Monnier Robert Bierenbaum měl ženu. Mladou a krásnou. Než zmizela. A Blanche Monnier byla krásnou dívkou z dobré rodiny, než se špatně zamilovala.
#118 - Michelle Carter & Rodina kanibalů Máme pro vás příběh dívky, která podle médií dokázala zabít partnera přes sms zprávu. Nic ale není tak jednoduché... A dnešní díl odlehčíme rodinkou kanibalů.