#169 - Dorothea Puente & Jeremy Delle

Je to tu! Největší bizarnosti z krimisvěta za rok 2021, taky babička co na dvoře schovávala víc než jen slepice a taky příběh, který skrývá singl kapely Pearl Jam. To všechno v dnešním dílu!

Přehrát
#157 - Černý papež & Ricky Kasso & Carl Tanzer Kam až může zajít nehynoucí láska k ženě i po její smrti? A přinášíme taky příběh o Černém papeži a mužích, kteří ho následovali, v dobrém i ve zlém.
#156 - Halloweenský speciál & Lowell Amos Speciální Halloweenské vydání s příběhy, které by vás neměly minout doplní Černý vdovec!
#155 - Honzík Nejedlý & Brittany Williams V našem podcastu většinou nemáme moc příběhů s dobrým koncem, ale tentokrát jeden přinášíme! Zmizení Brittany Williams rezonuje médii… A podíváme se na další případy těch, kteří zmizeli a doma na ně už roky marně čekají… Neviděli jste je?
#154 - Steven Pladl & Angela Samota Dnes pro vás máme incest, který neměl šťastný konec, tak jako většina zakázaných vztahů. A přidáme příběh Angie Samota, jejíž smrt dokázala objasnit až její kamarádka.
#153 - Isabelle Guzman & Knoflíkář Na úvod tohoto dílu máme hned tři novinky k případům, včetně odhalení Zodiaca! Přinášíme taky legendu o Knoflíkáři a příběh Isabelle Guzman, které hlasy říkaly, co dělat.
#152 - Gabby Petito & Austin Harrouff & Robert Spangler Tentokrát přinášíme příběh partnerské dovolené se špatným koncem, muže s duší vlkodlaka a vraždícího manžela.