#135 - Manželé Warrenovi I. & Charles Albright

Nejznámější démonologové světa a jejich případy! Jak moc jsou si podobné s filmem a co o nich určitě nevíte? Charles doplňuje dnešní díl díky své zálibě v lidských očích. V mrtvých lidských očích.

Přehrát
#129 - Alberto Sanchez Gomez & Marc Dutroux Alberto v hlavě slýchal hlasy a nedopadlo to dobře! Marc se stal jedním z nejnenáviděnějším člověkem v Belgii, který dodnes skrývá velké tajemství!
#128 - Michel Fourniret & Suzane von Richthofen Francouzský milovník panen dlouho trápil Francouzskou policii, po jeho dopadení se začal rozkrývat temný příběh... Suzane byla dívka z dobré rodiny, které rodiče neschvalovali partnera. A to neměli dělat!
#127 - Vaše tajemné příběhy IX. Opět jste nám zahltili email svými příběhy, přece si je nenecháme pro sebe!
#126 - Bunny Man & Robert Brechtold V tomto díle vás přesvědčíme o tom, proč své děti nesvěřovat hodným strýčkům a taky přinášíme výběr těch nejlepších městských legend!
#125 - Erich Thomas Hudec & Ezra McCandless Jak moc dokázal minulý režim zasáhnout do života nadějného vědce? A co se s ním vlastně stalo? Dnešní díl navíc přináší příběh milostného vztahu, který, jak jinak, nemá happy end!
#124 - Alexis Sharkey & Hadden Clark Kam zmizela známá influencerka, kterou sledovaly na Instagramu tisíce lidí? Odhalíme zákulisí jejího života... A pro vyrovnání vah přidáváme kanibala a sériového vraha!