#161 - Tajemství Marilyna Mansona & Herbert Mullin

Když média přinesla zprávy o obviněních slavného zpěváka, spousta lidí nechtěla věřit. Jaký život vedl Marilyn Manson za dveřmi svého bytu? Přinášíme taky dalšího ze seznamu sériových vrahů, Herberta Mullina.

Přehrát
#155 - Honzík Nejedlý & Brittany Williams V našem podcastu většinou nemáme moc příběhů s dobrým koncem, ale tentokrát jeden přinášíme! Zmizení Brittany Williams rezonuje médii… A podíváme se na další případy těch, kteří zmizeli a doma na ně už roky marně čekají… Neviděli jste je?
#154 - Steven Pladl & Angela Samota Dnes pro vás máme incest, který neměl šťastný konec, tak jako většina zakázaných vztahů. A přidáme příběh Angie Samota, jejíž smrt dokázala objasnit až její kamarádka.
#153 - Isabelle Guzman & Knoflíkář Na úvod tohoto dílu máme hned tři novinky k případům, včetně odhalení Zodiaca! Přinášíme taky legendu o Knoflíkáři a příběh Isabelle Guzman, které hlasy říkaly, co dělat.
#152 - Gabby Petito & Austin Harrouff & Robert Spangler Tentokrát přinášíme příběh partnerské dovolené se špatným koncem, muže s duší vlkodlaka a vraždícího manžela.
#151 - Donald Nappey Neilson & Anthony Spilotro Jak vás vaše příjmení dokáže poznamenat? A proč se z vás může kvůli němu stát vrah, přezdívaný “Black Panther”? A přidáváme příběh mafiánského synka, kterému sláva přerostla přes hlavu.
#150 - Todd Kohlhepp & Charles R. Starkweather Jak se realitní makléř stane únoscem a vrahem? A co všechno byste udělali pro lásku? To všechno se dozvíte v dnešním díle.