#151 - Donald Nappey Neilson & Anthony Spilotro

Jak vás vaše příjmení dokáže poznamenat? A proč se z vás může kvůli němu stát vrah, přezdívaný “Black Panther”? A přidáváme příběh mafiánského synka, kterému sláva přerostla přes hlavu.

Přehrát
#145 - Bonnie a Clyde & Voodoo Murders & Orange Socks Dnešní díl přináší nejznámější pár v dějinách kriminalistiky. Koukneme se na zoubek vraždám rodin pod rouškou černé magie a taky na Jane Doe. (Orange Socks EDIT: V roce 2018 policie vydala prohlášení, že vyšetřuje nový okruh podezřelých z vraždy mladé dívky. V roce 2019 policie díky DNA dokázala vypátrat příbuzné dívky a nakonec byla identifikována jako Debra Jackson.)
#144 - Brněnské vraždy & Michael Gargiulo & Karlie Guse Dnes pro vás máme málo známé případy z Brněnska, Hollywoodského vraha a zmizení Karlie Guse. Pohodlně se usaďte, jdeme na to!
#143 - Thor Nis Christiansen & Mitsero Murders V dnešním díle vyrazíme do komunity dánských Američanů a vezmeme vás taky na Kypr, kde lovil své oběti Nikos Metaxas.
#142 - Vaše tajemné příběhy X. Další várka vašich historek, tentokrát s letní tématikou!
#141 - Dennis Rader & Luis Colmenares Smrt Luise dodnes vyvolává otázky, co se stalo na Halloweenském večírku, který byl posledním v jeho životě. Dennis aka BTK si kromě vraždění užíval i dopisování s policií.
#140 - Banskobystrický škrtič & Zmizení Adama Walshe Juraj Lupták byl slovenský vrah, kterému se přezdívalo taky “vrah z hor”. A zmizení malého Adama z obchodního domu navždy změnilo postupy v USA. A navíc nás zavede ke starým známým…